Radiator ulei 9 elementi 2000W EOH-9FIN20000-W
Nou
267,64 Lei
Fără TVA: 221,19 Lei
  • Disponibilitate: în stoc
  • Cod produs: 134598
  • SKU: EOH-9FIN20000-W
Caloriferele cu ulei Entac reprezintă soluția perfectă pentru zilele friguroase de iarnă.
Cablul cu o lungime de 1,5 metri asigură un acces facil la sursa de alimentare.
Toate ofertele promotionale sunt valabile in limita stocului disponibil.
Vă recomandăm ...
LIMITATOR XCKL - SONDA CU ROLA DIN OTEL - 1NO+1NC - SALT - PRESETUPA DE CABLU
Stoc epuizat
221,67 Lei
Fără TVA:183,20 Lei
Sedna Design, Rama 5 posturi, aluminiu
în stoc furnizor
VARIATOR DE VITEZA ATV12 - 0,18 KW - 0,25 CP - 200...240 V - 1PH
Stoc epuizat
Variator de viteza ATV12, 0,18 kW, 0,25 cp, 200...240 V, 1ph. gama de produse: Altivar 12 - tip produs sau componenta: variator de viteza - destinatie..
Sedna Elements, Intrerupator cu indicator luminos albastru, aluminiu patinat
în stoc furnizor
MR FISA TRI 16A 4 POLI
PratiKa wander plug, straight, 63A, 3p+N+E, 380...415 V AC, IP67. descriere poli: 3P + N + E - tip retea: c.a....
VARIATOR DE VITEZA ATV31 - 1,5 KW - 240 V ALIM. MONOFAZICA - FILTRU EMC - IP20
Variator de viteza ATV31, 1,5 kW, 240 V alim. monofazica, filtru EMC, IP20. gama de produse: Altivar - tip produs sau componenta: variator de viteza -..
LIMITATOR XCKP - LEVIER PISTON CU ROLA TERMOPL. O SAU V - 1NI+1ND - BRUSC - M16
Cofret cu montaj aparent Pragma, 6x24module, 160A, fara usa. gama de produse: Pragma - tip produs sau componenta: carcasa - tip carcasa: carcasa de di..
PRIZA ST 2 CP SEDNA SDN3000468
INTRERUPTOR AUTOMAT DIFERENTIAL IDPNA VIGI - 1P + N - 10A - 30MA CLASA AC
Intreruptor automat diferential iDPNa Vigi, 1p+N, 10A, 30mA clasa AC. aplicatie disjunctor: distributie - gama: Acti 9 - tip produs sau componenta: in..
MANETA LIMIT. ZCKY - MAN. ROT. OTEL, CU LUNG. VARIABILA - (-40...120 °C)